Paremkite Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centrą!

Pagal Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, Jūs galite skirti 1,2% savo sumokėtos pajamų mokesčių sumos už praėjusius metus nepelno siekiančioms organizacijoms. Prašome, pasinaudoti šia galimybe ir paremti Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centrą, nes Jums tai visiškai nieko nekainuos, o Jūsų parama bus skirta vaikų ir mokinių skatinimui finansuojant jų keliones į miesto, zoninius, respublikinius, tarptautinius konkursus – festivalius, varžybas.

Jūs tai galite atlikti užpildę FR0512 v. 5 formą internete (jeigu naudojatės internetine bankininkyste):

1. Įėję į savo internetinį banką ir pasirinkę elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

Atidarykite ir užpildykite formą FR0512 v. 5. (Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos).

2. Elektroninėje deklaravimo sistemoje EDS (https://deklaravimas.vmi.lt) pildydami formą „Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms“ (FR0512 v .5).

Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro duomenys pateikti žemiau.

Pavadinimas: Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras

Įstaigos kodas: 191818474

Tai padaryti galite iki gegužės 1 dienos.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą!

Biudžetinė įstaiga. Juridinio asmens kodas: 191818474. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre Steigėjas: Utenos rajono savivaldybės taryba.